O Nas

O Nas

Take Off -

Uwielbiamy projektować i tworzyć grafikę.
Budujemy Twoją przewagę konkurencyjną!
Jesteśmy specjalistami od reklamy.

Jeszcze nas nie znasz, ale zaraz się to zmieni!

Take off to agencja reklamowa, drukarnia wielkoformatowa oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie reklamy i identyfikacji wizualnej będącej motorem rozwoju każdego biznesu.
 

Oferujemy szeroką gamę usług od wyceny, poprzez przygotowanie projektu kończąc na produkcji.
Jeśli chodzi o druk wielkoformatowy, pracujemy na ploterach firmy Roland, które uważane są za jedne z najlepszych tego typu urządzeń dostępnych na rynku.
W połączeniu z oryginalnymi tuszami możemy zaoferować najwyższą jakość wydruków wraz z doskonałym nasyceniem barw.
Współpracujemy z największymi dostawcami materiałów, wykorzystywanych w produkcji reklam w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić bardzo duży wybór produktów i rozwiązań dla biznesu oraz indywidualnych odbiorców.

Nasze doświadczenie

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy wykonać dla Państwa projekt, który będzie odpowiedni do wybranego nośnika reklamowego. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą, a w projekcie wyeksponujemy wszystko to co jest dla Państwa najważniejsze!

Nasz szeroki wachlarz oferowanych usług oraz umiejętności i doświadczenie pozwolą na stworzenie dla Państwa skutecznych reklam, projektów graficznych, czy stron internetowych, nie tylko przyciągających wzrok, jak również generujących zyski.

Będąc jednocześnie drukarnią wielkoformatową, jesteśmy w stanie w jak najkrótszym czasie dostarczyć dla Państwa gotowy produkt w najwyższej jakości.

Czym najczęściej się zajmujemy:

65%Kampanie reklamowe

81%Druk wielkoformatowy

83%Poligrafia

80%Reklama zewnętrzna

83%Identyfikacja wizualna

52%Oklejanie samochodów

73%WWW

o reklamie

Siła skutecznego marketingu

Reklama? Ważne nie tylko co, ale i jak!
Reklama jest jednym z najprostszych sposobów komunikowania się przedsiębiorstwa z otoczeniem. Jako narzędzie marketingu stanowi jego istotny składnik, wyraźnie oddziaływający na zachowanie określonej grupy konsumentów.

Skontaktuj się z Nami

Odpowiadamy tak szybko, jak tylko się da!