portfolio

Nasze realizacje

zakres usług

Agencja reklamowa

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji kompleksowych kampanii reklamowych oraz pojedynczych reklam dla produktów, usług lub marek z wykorzystaniem dowolnych nośników (np. drukowanych, internetowych, wideo itd.).

W zakres naszych usług wchodzą:

Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna to podstawa i siła napędowa każdego biznesu. W realizacjach outdoor oferujemy szeroką palętę możliwości, począwszy od standardowych produkcji po oryginalne konstrukcje wyróżniające reklamowany produkt. Na życzeie Klienta zapewniamy projekt reklamy, transport, montaż.

Poligrafia

Materiały drukowane to podstawowe narzędzia identyfikacji firmy oraz pracy z Klientem. Ich wyjątkowy wygląd oryginalne wzornictwo jest wyznacznikiem prestiżu przedsiębiorstwa oraz profesjonalizmu w podejściu do partnera biznesowego. W ramach druku offsetowego oferujemy nie tylko szeroki wybór papierów ale także eksluzywne uszlachetnienia oraz personalizację.

Reklama wewnętrzna

Reklama
wewnętrzna pozwala nam na znacznie lepiej dopasowany przekaz do
wytypowanego odbiorcy. Jest to więc znakomite narzędzie do prezycyjnej
komunikacji z określoną grupą konsumentów w zależności od charakteru
obiektu, w którym jest wdrażane. Wdrażamy zarówno kampanie realizowane
indoor jak również pojedyncze projekty reklamy.

Gadżety reklamowe

Ofeujemy Państwu bardzo duży wybór gadżetów reklamowych od standardowych po eksluzywne produkty PREMIUM. Jesteśmy w stanie precyzyjnie dobrać produkt ze w zależności odbiorcy gadżetu oraz budżetu przeznaczonego na realizację zadania.

Spoty reklamowe

Realizujemy spoty reklamowe, animacje produktowe zarównowykorzystywane w internecie, telewizji czy ekranach LCD oraz pokazach.
Klient wybiera spośród produkcji:
ECO
STANDARD
wysokobudżetowe projekty PREMIUM

Eventy

Zapraszamy firmy chcące w niecodzienny, ciekawy sposób zorganizować swoim pracownikom szkolenie, wyjazd integracyjny, zawody. Pomagamy również w organizacji nawet największych wydarzeń, wymagających specjalistycznego sprzętu czy nagłośnienia.

Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodu to jedna z najlepszych form reklamy, zarówno
dzięki różnorodności przekazu, ciekawemu designowi jak i swojej
mobilności. Reklama na samochodzie jest często bardziej skuteczna niż
kilka stacjonarnych tablic reklamowych.

Strony internetowe

W dzisiejszym świecie własna strona www to podstawa promocji w Internecie i nieodłączna część wizerunku firmy. Dzięki serwisowi www Klienci mają szybki sposób zapoznania się z ofertą firmy, spektrum usług oraz dowiedzieć się na temat najnowszych informacji dotyczących przedsiębiorstwa.

Zobacz nasze Portfolio!


Kliknij tutaj